Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- SALMED 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Ożyńska   

SALMED 2016


13 kwietnia pracownicy naszego szpitala mieli okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2016 w Poznaniu. SALMED jest największą tego typu imprezą w Polsce organizowaną co dwa lata, była to już 26. edycja.


Targi SALMED gromadzą liderów rynku medycznego z całego świata. Dają możliwość zaprezentowania sprzętu, pokazania nowych rozwiązań technologicznych, ale także spotkania się ze swoimi klientami. W czasie trwania targów zostały zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny. Targi SALMED są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki.


Tegoroczna edycja zgromadziła 3700 zwiedzających, którzy mieli okazję podziwiać ofertę przygotowaną przez ponad 200 wystawców z 12 krajów świata, w tym setki nowości, wśród których 9 zdobyło prestiżowy Złoty Medal MTP – nagrodę za innowacyjność i wysoką jakość.

 

     
     
  
 
 
  

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »