Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- Racjonalizacja systemu zarządzania lekami z elektronicznym systemem obiegu dokumentacji medycznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Robaczewska   

 

21 czerwca 2013 r. w Departamencie Wdrażania Projektów RPO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego została zawarta umowa na realizację projektu pn.: "Racjonalizacja systemu zarządzania lekami wraz z elektronicznym systemem obiegu dokumentacji medycznej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Chełmnie".

 

Tablica informacyjna

 

 Celem projektu jest wprowadzenie nowoczesnych technologii i oprogramowania, które wpływa na usprawnienie komunikacji pomiędzy jego użytkownikami, a to z kolei przełożyło się na szybszą i skuteczniejszą reakcję na zmiany w stanie zdrowia pacjentów oraz poprawę sprawności w działaniu i jakości świadczonych usług medycznych.

Unowocześnienie systemu i infrastruktury informatycznej w ZOZ Chełmnie wzmocniło tworzenie społeczeństwa informacyjnego i zapewniło wysoką jakość usług dla obywateli. Wdrożone usługi umożliwiło pacjentom swobodne korzystanie ze świadczeń placówki i poprawiło jakość i efektywność pracy personelu medycznego. System wpływa na ścisłą kontrolę ilości wykonywanych badań i zużytych materiałów, a dzięki temu określenie produktywności poszczególnych urządzeń i pracowników.

     
     
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »