Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- Koncert charytatywny PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Wroniecka   

Koncert charytatywny
28 stycznia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbył się koncert charytatywny pod hasłem: POMÓŻMY GOSI”.

Gosia jest pielęgniarką naszego ZOZ-u. Pracuje w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym ze starszymi ludźmi. Choruje na postępujący zanik mięśni.

Cały dochód z akcji ma pomóc sfinansować Gosi zakup niezbędnych do życia leków.


Chór „Chorus Culmensis”, Orkiestra Dęta, „Kundzia” i zespół fletowy z Państwowej Szkoły Muzycznej wykonali utwory w klimacie świąteczno – noworocznym.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja prowadzona przez Pawła Wojciechowskiego komesa Zastępu Rycerskiego z Chełmna. Nabyć można było między innymi: krawat burmistrza, pióro starosty, książki z dedykacjami marszałka Piotra Całbeckiego i jego rzecznika prasowego, srebrny krzyż komesa Zastępu Rycerskiego oraz karnet na zabiegi relaksacyjno – rehabilitacyjne ufundowane przez nasz ZOZ.

Z licytacji uzbierano 2 340 zł, a łącznie 4 280 zł.

Za naszym pośrednictwem Gosia składa wszystkim podziękowania: „Za zrozumienie, wspaniałomyślność i hojność, którymi wspieraliście mnie i wspieracie nadal w walce z chorobą. Dzięki Wam pojawia się optymizm i nadzieja.”

   

   

   

 

Pieniądze na leczenie Gosi Ożyńskiej można wpłacać na konto Stowarzyszenia Ludzie – Ludziom w Chełmnie: 60 9486 0005 0000 0316 2000 0002 z dopiskiem „dla Małgorzaty Ożyńskiej” lub oddając 1 procent na Stowarzyszenie Ludzie – Ludziom nr KRS 0000025730 z dopiskiem „dla Małgorzaty Ożyńskiej”.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »