Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- "Powitanie lata" PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Wroniecka   
 

POWITANIE LATA”


Od marca 2010r. w naszym ZOZ realizowany jest program „Profilaktyka Wypalenia Zawodowego Pracowników Ochrony Zdrowia”, który ma zapobiegać wypaleniu zawodowemu oraz negatywnym skutkom stresu.

W maju odbyło się szkolenie dla kadry zarządzającej szpitala z zakresu stresu i wypalenia zawodowego pracowników, co tydzień na basenie odbywają się ćwiczenia fizyczne (aqua rehabilitacja) oraz nauka pływania, prowadzone są zajęcia relaksacyjne oraz wycieczki rowerowe pod hasłem „Poznajemy naszą piękną okolicę i jej jeszcze nieznane zakątki”, pracownicy mogą również skorzystać z porady psychologa.

3 lipca we wsi Czarże powitaliśmy lato przy integracyjnym ognisku, gdzie delektowaliśmy się pysznymi kiełbaskami i kaszanką, a także upieczonym mięsem z jagnięcia i kociołkami smaku.

   


Gdy słońce chyliło się ku zachodowi wszyscy mogli zmierzyć się w licznych konkurencjach sportowych przygotowanych przez zaprzyjaźnionych nauczycieli WF.

   

   

   


Znane wszystkim piosenki zachęcały do tańca, lub do nauki tańca...

   


Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu, Panu Piórkowskiemu – właścicielowi gospodarstwa, a także wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu imprezy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »