Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- Masaż limfatyczny PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Wroniecka   

LECZENIE CELLULITIS

MASAŻ LIMFATYCZNY BOA MAX

  Większość kobiet i mężczyzn w krajach uprzemysłowionych ma w obecnych czasach problemy z figurą. Powody to źle dobrana dieta i brak ruchu. Zwiotczałe ciało i efekt pomarańczowej skórki to nie tylko sprawa wyglądu, który okresowo i powierzchownie można w pewnym stopniu korygować w gabinetach kosmetycznych. Osoby, które są niezadowolone ze swojego wyglądu uciekają się do diet odchudzających i próbują coraz nowsze kremy. Czy to skuteczne lekarstwo?

Masaż przy pomocy BOA MAX to cudowny sposób na wymodelowanie nóg, bioder, pośladków, ramion a także pozbycie się obwisłej skóry oraz cellulitu.

BOA MAX to specjalne rękawy wypełnione powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe pobudzające krążenie limfy. W czasie zabiegu klientka leży zrelaksowana nie odczuwając żadnego dyskomfortu, czy bólu.

Bezpośrednio po zabiegu (trwającym nawet do 20 minut) radykalnie poprawia się samopoczucie, sprawność i witalność. Ciało jest odprężone i ożywione. Znikają obrzęki nóg (buty wydają się o numer za duże i pojawia się uczucie lekkości).

Do likwidacji cellulitis potrzeba 14 – 18 sesji odbywających się dwa, trzy razy w tygodniu zależnie od wieku i rozmiaru zmian.

MASAŻ POLECANY JEST OSOBOM:

- w przypadku zaawansowanego cellulitu

  - w celu wyszczuplenia nóg, bioder,pośladków

  - z problemami krążenia

  - mającymi żylaki

  - intensywnie ćwiczącym

  - wykonującym pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia

  - u których występują obrzęki i ociężałość nóg.


Korzystanie z proponowanego przez nas drenażu limfatycznego co najmniej raz w tygodniu jest doskonałym zabiegiem profilaktycznym potwierdzającym zabieganie o właściwy poziom higieny organizmu po ukończeniu 30 roku życia, kiedy to z każdym dniem ustaje działanie „pompy mięśniowej”.

Zabiegi lecznicze: 10 zł

Zabiegi upiększające: 15 zł

+ 2 zł – worki foliowe jednorazowe (na całą sesję).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »