Menu Content/Inhalt
- O Nas PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

W CHEŁMNIEPrzez 24 godziny we wszystkie dni tygodnia zapewniamy pomoc, diagnostykę i leczenie wszystkim pacjentom.

 

Obecnie w skład SP ZOZ Chełmno wchodzi 7 oddziałów szpitalnych; Dział Pomocy Doraźnej; zespoły wyjazdowe „P” i „S”; Zakład Opiekuńczo – Leczniczy; 10 poradni specjalistycznych; Szkoła Rodzenia; Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej; 3 Pracownie: RTG, USG, Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia; Przyszpitalny Dział Rehabilitacji
                                              i Laboratorium.


Nad zdrowiem pacjentów i sprawnym działaniem placówki czuwa 350 osób. Oferujemy opiekę medyczną na wysokim poziomie. Mamy doświadczony, życzliwy personel, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Aby rozwijać umiejętności i możliwości lepszej pomocy pacjentom współpracujemy z wieloma instytucjami, m. in. z: Polskim Towarzystwem Lekarskim, Kliniką Gastroenterologii i Alergologii w Bydgoszczy, Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym w Toruniu, Komitetem Upowszechniania Karmienia Piersią, Centrum Pomocy Rodzinie.

 

 W 2002 roku otrzymaliśmy tytuł: „Szpital Przyjazny Dziecku” nadawany przez WHO/UNICEF. Byliśmy pierwszym szpitalem w województwie kujawsko – pomorskim, który dostał to wyróżnienie. W 2009 roku po wnikliwej reocenie po raz kolejny uhonorowano nas tym zaszczytnym tytułem.

 

W sierpniu 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2001


W 2012 roku uzyskaliśmy Certyfikat Akredytacyjny


kolejny z roku 2018

 
 

Zabiegamy o to, by wyznacznikiem poziomu świadczonych przez nas usług było zadowolenie pacjenta i jego rodziny. W tym celu monitorujemy poziom satysfakcji pacjentów. Cieszy nas fakt, że zdecydowana większość pacjentów ocenia nasze działania za dobre i deklaruje, że poleciliby ten szpital znajomym, a w razie konieczności ponownie skorzystali z naszych usług.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!