Menu Content/Inhalt
Strona Główna
- Program Kordian- profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Ożyńska   
 

Szanowni Pacjenci, pragniemy poinformować, że w Zespole Opieki Zdrowotnej w Chełmnie realizowany jest Program Profilaktyczny : Kordian- profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca.

Program Kordian- profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca.
Misją programu jest wzrost świadomości oraz stopnia wykrywania chorób układu sercowo-naczyniowego u osób w wieku aktywności zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem identyfikacji pacjentów obciążonych genetycznie hipercholesterolemią rodzinną.
Program skierowany jest do Pacjentów w wieku aktywności zawodowej, nie leczących się w ciągu ostatnich 5 lat na chorobę układu sercowo-naczyniowego (również u innego świadczeniodawcy), jak również mnie korzystających z obecnie realizowanego Programu ChUK (chorób układu krążenia). Aby uniknąć dublowania się świadczeń pacjent może być objęty tylko programem Kordian finansowanych ze środków UE lub programem ChUK finansowanym przez NFZ
link do strony programu Kordian:
www.kordian.uck.pl

 

Aby wziąć udział w projekcie należy zgłosić się do rejestracji POZ przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Chełmnie gdzie zostaną udzielone wszelkie informacje. Serdecznie zapraszamy do udziału i pamiętajmy: Wczesne wykrycie zwiększa szansę na skuteczne leczenie oraz na długie życie .

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »