Menu Content/Inhalt
- SALMED 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Ożyńska   

SALMED 2018


15 marca 2018r pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Chełmnie uczestniczyli w 27 edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED.


Targi SALMED to nowatorska formuła, na którą składa się ekspozycja wystawców sprzętu medycznego oraz bogaty program wydarzeń towarzyszących o charakterze naukowo-szkoleniowym.


Tegoroczna edycja targów zajęła trzy pawilony wystawiennicze i zgromadziła ponad 200 firm z 13 państw ( Polska, Chiny, Węgry, Szwajcaria, Niemcy, Austria, Czechy, Litwa, Wielka Brytania, ponadto firmy reprezentowane: Brazylia, Tajwan, Korea Pd i Włochy), które na targach zaprezentowały szeroką ofertę produktów i usług, w tym blisko 100 produktowych nowości i rozwiązań, które pierwszy raz zostały zaprezentowane szerokiej publiczności. Przez trzy dni tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich były technologiczną areną współczesnej medycyny i dostarczyły wyczerpującej wiedzy o polskim i zagranicznym rynku sprzętu i wyposażenia medycznego.

W tym roku prestiżowy złoty medal MTD zdobyły następujące firmy : STIEGELMEYER Sp. z.o.o., ASPEL S.A., STIGEN Sp. z o.o., FOTONA d.o.o, BTL Industries Limited, FORMED Pro Sp. z o.o.

 

     
     
  
 
 
  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »